ketvirtadienis, lapkričio 11

projektas Bloger'is irgi žmogus

    Beskaitydama kitų blogerių pasakojimus apie save, nutariau ir aš išbandyti laimę projekto „Languota prijuostė“ įšukyje "Bloger'is irgi žmogus" ir papasakoti apie save.
  Esu Kotryna, turbūt viena jauniausių blogerių, už poros mėnesių man sueis 18 metų, mokausi vidurinėje mokykloje Panevėžyje, kuri netrukus turėtų tapti gimnazija. Pabaigusi mokyklą svajoju studijuoti mediciną, tad kol kas didžiąją laiko dalį skiriu biologijai ir chemijai, na o likusią draugams, knygoms, filmams, sportui, internetui ir žinoma kulinarijai.
  Skaniai pavalgyti mėgau visada, o pati gaminti pradėjau visai neseniai. Tiesa virtuvėje sukinėjuosi retai, kadangi gyvenimas kol kas to daryti neverčia. Skanų ir sveiką maistą mūsų šeimoje gamina mama, puiki kulinarė, iš kurios ir išmokau nemažai virtuvės paslapčių.  Aš pati daugiausia kepu pyragus, visada vis skirtingus, nes pirmą kartą gaminti patiekalai pavyksta skaniausi.  
   Blogą pradėjau rašyti prieš gerą pusmetį. Iš pradžių šiek tiek bijojau, ką pagalvos kiti, ar esu tokia jau gera kulinarė, kad apie tai skelbčiausi visam pasauliui, ar verta? Tačiau dabar labai džiaugiuosi tai padariusi. Smagu iš draugų ir pažįstamų išgirsti teigiamų vertinimų ir atsiliepimų. Mano bloga's (tikiuosi tik kol kas) dar nėra toks populiarus ir labai lankomas. Taip, yra kur tobulėti: nuotraukos galėtų būti gražesnės, receptai įdomesni, aprašymai gražesni... Bet aš stengiuosi. Nuoširdžiai.


 • Vertinu kuklumą: žmoguje, elgesyje, aprangoje, bendravime.
 • Tikiu, kad kiekvienas darbas reikalauja nuoširdumo, laiko ir atsidavimo. Galbūt todėl daug reikalauju iš savęs ir kitų.
 • Neturiu daug, bet užtat tikrų ir laiko patikrintų draugų.
 • 8 metus lankiau šachmatus, bet deja nebuvau gera žaidėja...
 • "Gydausi" priklausomybę nuo saldumynų :)
 • Niekada nemėgau meškiumų, mažybinių žodelių ir žmonių, kurie daug šneka apie save.
 • Dievinu detektyvus, visus nuo A. Konan Doilio, Agatos Kristi iki A. Marininos ir B.Akunino.
 • Geriasi visų laikų serialai "Desperate housewives" , "Lost" ir "House MD".
 • Esu individualistė visomis prasmėmis.
 • Labiau mėgstu sijonus, nei kelnes.
 • Nemoku planuoti laiko - visada pirma darau tuos darbus, kurių mažiausiai reikia. Pavyzdžiui dabar pasakoju apie save, vietoj rašiusi anglų rašinį.
 • Artimiausiu metu galvoju gaminti "macarons" ir organizuoti Kalėdinį vakarėlį. 

Tai tiek apie mane, kviečiu dažniau apsilankyti, pasidalinti nuomonėmis, komentuoti. Ačiū, kad skaitėte ir smagių akimirkų virtuvėje :)

8 komentarai:

 1. Malonu susipazinti ;)
  as tokiu metu tai kiausinio nemokejau gerai iskepti tai ka jau kalbeti apie pyragus. Saunuole!
  Kas be ko sekmes baiginejant mokslus ir dar didesnes sekmes istojant i svajojama sriti!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Būsima medikė?:)Svajojau ir aš, svajonė išsipildė, bet dabar jau nebežinau ar tai tikrai gera svajonė buvo:) Jei jau tikrai apsisprendei tai dideliausios sėkmės ir ištvermės tau linkiu, nes jos tikrai reikės:)))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aguonėle, man taip pat malonu susipažinti. Aš dažna viešnia Tavo virtuvėje :) Ačiū

  Ineta, tikiuosi, kad pavyks ja tapti, nes kitur sunkiai save įsivaizduoju. Ačiū

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labas, smagu susipažinti! :))
  Šaunuolė esi ir skaitant atrodo, kad tikrai pasiekti tuos didelius tikslus, kuriuos turi. Labai linkiu, kad pasiektum juos lengvai ir sklandžiai! :))
  Ir puiku, kad išdrįsai rašyti blog'ą :) Net neabejok, kad su laiku ir skaitytojų bus daugiau, ir nuotraukos taps dar geresnės, ir visa kas - viskam juk reikia patirties ir įsivažiavimo :)

  Žiuriu, dauguma tinklaraštininkių mėgsta Nusivylusias namų šeimininkes, chi chi :))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Asta, ačiū už gražius žodžius ir palinkėjimus:)
  Kad tik Tavo žodžiai išsipildytų...

  Aš irgi pastebėjau, kad tinklaraštininkės mėgsta šį serialą, gal dėl to, kad jis kažkiek primena mūsų pačių gyvenimą? :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nereikia gydytis priklausomybės nuo saldumynų, juk juos taip smagu kepti ir valgyti ;) Buvo smagu skaityti ir daugiau apie Tave sužinoti :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai nuoširdus aprašymas! Jaučiau, kad skaitau apie tą žmogų, kurį ir pažįstu! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti